آکادمی آلند متشکل از متخصصان بسیار با انگیزه و پرشور است. ما بهترین راه حل ها را برای هنرآموزان خود در شهر تهران و در سراسر کشور ارائه می دهیم. تیمی که توسط بهترین و معتبرترین موسسات دنیا آموزش دیده‌اند ، چیزی جز خدمات سفارشی برای همه هنرآموزان ارائه نمی دهد.

هدف اصلی این موسسه ارائه یک رویکرد مبتنی بر مشاوره است که به ما امکان می دهد ارتباط بهتر با دانشجویان را برای درک نیازهای یادگیری خود برقرار کنیم. تیم در حال رشد سریع ما با هدایت بنیانگذار ما روشها و سیستمهای جدید تدریس را برای اطمینان از موفقیت دانشجویان و آرزوهای شغلی آینده آنها پیاده سازی می کند.
ماموریت
آکادمی زیبایی آلند با هدف تقویت آینده زیبایی و سلامتی از طریق آموزش و با پرورش افراد حرفه ای و ماهر که ضمن داشتن تأثیرات مثبت در جوامع خود ، به صنایع مرتبط کمک می کنند و رشد می کنند.
هدف
هدف آکادمی زیبایی آلند ، آماده سازی دانشجویان برای یک حرفه فوق العاده است. این هدف با همکاری با شرکای آموزشی جهانی ، ومدرسین تراز اول ما محقق می شود. کلیه محیط های آموزش و یادگیری در آکادمی با جدیدترین متدها طراحی شده است. همه یادگیری ها ، هر روز ، با استفاده معلمان از برنامه های درسی ، فناوری پیشرفته ، مدرسین مهمان ، سفرهای میدانی و سایر روشهای مرتبط آموزش داده می شود. مدرسه حق دارد که در محتوای دوره و قوانین تغییراتی را ایجاد کند مثل آیین نامه و برنامه کلاس. در صورت بروز چنین تغییراتی ، آنها قبل از اجرای آنها از طریق کانالهای عادی تبلیغ می شوند و منجر به هزینه های اضافی برای دانش آموز نمی شوند.
آکادمی زیبایی آلند آموزش های ماهرانه ای را در بسیاری از جنبه های زیبایی وآرایشگری و خدمات ناخن مو پوستی و همچنین ماساژ درمانی ارائه می دهد. آکادمی زیبایی زیبایی آلند مهارت های لازم را برای پاسخگویی به شرایط لازم برای صدور مجوز از کشورهای مختلف ، هیئت آرایشی و بهداشتی فنی و حرفه‌ای فراهم می کند. آکادمی زیبایی آلند آموزش شغلی محور را فراهم می کند و از این طریق پتانسیل دانشجویی برای اشتغال در آینده در زمینه های زیبایی ، آرایشگری ، زیبایی شناسی ، آرایش و ماساژ درمانی را افزایش می دهد. آکادمی زیبایی آلند خدمات دانشجویی ، از جمله پذیرش ، مشاوره ، آزمایش و کمک های شغلی را در صورت لزوم ارائه می دهد. آکادمی زیبایی آلند ممکن است در صورت لزوم ، بدون اطلاع قبلی ، ابزارها و محتوای کیت را به روز کند تا جریان آن با استانداردها و انتظارات صنعت حفظ شود.

همکار مشترک: Loreal interntional

افکار — ایده ها — چشم اندازها” همه اینها در ذهن شروع می شود. چه ایجاد یک مدل مو ، چه یک مجسمه ، یک نقاشی ، یا یک شرکت ، با یک ایده واحد آغاز می شود. چشم انداز LOREAL از پاریس ، مشهورترین مدرسه هنری دوران مدرن به وجود آمده است.. LOREAL با تطبیق فلسفه با هنر و زیبایی آرایشی ، ساختار آموزشی را برای توسعه طراحان مو واقعی فراهم می کند. طراحان آنها کارهایشان را تحلیل ، پیش بینی و برنامه ریزی می کنند. در LOREAL، آنها به اهمیت آموزش یک طراح مو اعتقاد دارند که چرا ، و همچنین چگونگی کارکرد آن ، چگونه است. دانستن اینکه چگونه فقط در مهارتهای فنی نتیجه می گیرد. دانستن اینکه چرا آزادی برای ساختن خلاقیت ایجاد می کند. این آزادی از طریق سیستم تحویل آموزشی منحصر به فرد آنها ، که شامل فناوری تعاملی در حاشیه آموزش است ، حاصل می شود. به مدت ۲۰ سال ، LOREAL شغل های موفقی را برای هزاران طراح ایجاد کرده است ، طراحانی که در حوزه طراحی مو و زیبایی شناسی میلیون ها مشتری را در سالن ها و اسپا ها در سراسر جهان جلب می کنند. بسیاری از اصول هنری ، فرم و رنگ در هر دو زمینه مطالعه و تمرین استفاده می شود. آکادمی زیبایی آلند مفتخر است که از برنامه درسی Salon Fundamentals استفاده می کند و منحصر به فرد بودن این برنامه درسی را به دانشجویان ما نشان می دهد