ثبت نام کلاس آرایشگری

یکی از موضوعات جذاب برای خانم ها، یادگیری مهارت هایی است که به آن علاقه دارند. و بتوانند از طریق آن کسب درآمد هم داشته باشند.

آکادمی آلندهال به عنوان یکی از مراکز آموزشی به روز و مدرن کشور دوره های آموزشی مختلفی را در حوزه زیبایی برگزار نموده است. که نتیجه آن حضور هنرجویان مستعد در بازار کار بوده است.

با توجه به اینکه حوزه زیبایی یکی از مواردی است که کمابیش همه خانم ها با آن ارتباط دارند. از این رو یادگیری تخصصی کارهایی نظیر آرایشگری می تواند علاوه بر گذران وقت برای یادگیری موضوعات جدید، ایده های راه اندازی کسب و کار و شروع کسب درآمد را داشته باشد.

انواع لاین های آموزشی ثبت نام کلاس آرایشگری:

ثبت نام کلاس آموزش آرایشگری شامل تمامی لاین های آموزشی می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

آموزش میکاپ:

در دوره های آموزش میکاپ هنرجو با همه مباحث مربوطه آشنا می شود. و در کنار آن نحوه برخورد و رفتار با مشتری را نیز از متخصص امر می آموزد

یکی از مسائلی که در آکادمی آلند و کلاس آرایشگری و لاین میکاپ به آن پرداخته می شود این موضوع می باشد که هنرجو در کنار مربی خود علاوه بر یادگیری سرفصل ها، به صورت عملی با مشتری های میکاپ آرتیست تعامل دارد. و می تواند در محیط کار نیز نتیجه کار خود را ببیند .

همانطور که می دانید میکاپ آرتیست های متخصص همواره مشتری های ویژه ای را دارند. که آنها را از دیگر میکاپ آرتیست ها جدا می کند. از این رو مطمئن باشید که شما با شرکت در کلاسهای میکاپ متخصص این حوزه خواهید شد. و حضور ویژه و حرفه ای در فضای کاری پیش رو خواهید داشت.

آموزش شنیون:

آراش مو یا به اصطلاح شنیون نیز یکی از مهمترین بخش های کلاسها آرایشگری می باشد. علاقه مندان به یادگیری آموزش آرایش مو می توانند شنیون های جدید و حرفه ای مختص به سلایق و علایق متفاوت را در این کلاسها آموزش ببینند. و در کنار مربی خود آموزه های خود را به صورت عملی مشاهده کنند.

شما می توانید با شرکت در کلاسهای شنیون علاوه بر اینکه آرایش موی خود و دوستانتان را به صورت حرفه ای انجام دهید، کسب درآمد هم داشته باشید. چرا که مباحث مربوط به راه اندازی کسب و کار مرتبط با لاین آموزشی نیز در این دوره ها مطرح و تدریس می شود.

آموزش ناخن:

در دوره های آموزش ناخن شما با روشهای کاشت ناخن، مدلهای جدید آرایش ناخن، دستگاههای مورد استفاده، جذب مشتری، رفتار با مشتری ، ورود به بازار کار و … آشنا می شوید.

اهمیت لاین ناخن را همه خانم ها می دانند. چرا که در چند سال اخیر موضوع آرایش ناخن به یکی از موضوعات مورد علاقه و جذاب برای خانم ها تبدیل شده است. و معمولا برای کاشت ناخن، ترمیم ناخن، آرایش ناخن و … به مراکزی که این خدمات را ارائه می دهند مراجعه می کنند. بی شک مجموعه آکادمی آلند با علم به این موضوع و تجربه خود در راه اندازی مراکز آموزشی آرایشگری علاوه بر در نظر گرفتن فضایی حرفه ای و قابل قبول برای این امر، تمامی تلاش خود را می کند. تا بتواند با آموزش حرفه ای و به روز هنرجوهای خود ، مربیان و متخصصین جدیدی را برای سالنهای زیبایی دیگر تربیت کند.

دوره تخصصی عروس:

هرچند که در سال اخیر با وجود کرونا جشن عروسی ها به ندرت برگزار می شد. ولی در سالهای گذشته آرایش عروس و مسائل جانبی آن مانند شنیون عروس و …. همواره دارای تقاضای بالایی بوده است.

در آکادمی آلندهال دوره های تخصصی آرایش عروس با در نظر گرفتن مدلهای لاکچری و مدرن عروس آموزش داده می شود. به طوری که می توان به این بخش به یکی از درآمدزاترین لاین های آموزش آرایشگری نگریست.

نحوه برقراری ارتباط با عروس ها و نحوه میکاپ کردن آنها و دیگر خدمات مختص عروس اهمیت و دقت بالایی را می طلبد. که تنها می بایست در کنار یک متخصص و خبره آموخته شود. چرا که عروس استرس بالایی برای حضور در بهترین شب زندگی خود را دارد. و در معرض مهمانان قرار می گیرد از این رو می بایست همه چیز به طور تمام کمال انجام گیرد. به همین دلیل در آلند ما تجربه همه متخصصین این لاین را گرد هم آورده ایم. تا بتوانیم این تجارب را به علاقه مندان و هنرجویان عزیز انتقال دهیم.

اکستنشن و مژه:

از آنجایی که چشم ها یکی از مهمترین نقاط چهره برای خلق زیبایی هستند. و مژه ها نقش اساسی را در این زیبایی ایفا می کنند. داشتن مژه های پرپشت و زیبا علاوه بر زیبایی چشم ، زیبایی چهره شما را بیشتر جلوه می دهد.

آموزش کاشت مژه هم از خدماتی است که می بایست با دقت بالایی انجام گیرد. تا توازن مد نظر را به هم نریزد.

کاشت و اکستنش مژه هم همانند دیگر لاین های زیبایی طرفداران خاص خود را دارند. و به صورت معمول برای خانم ها مورد نیاز قرار می گیرند. و با توجه به تقاضای بالا در آن بازار کار و حاشیه سود قابل توجهی نیز دارد.

ما در آکادمی آلند تمامی فوت و فن مربوط به کاشت و اکستنشن مژه را نیز به شما آموزش می دهیم. و همچنین با در نظر گرفتن نکات مرتبط با بازاریابی و فروش این لاین فضا را برای حضور شما در بازار کار به صورت ایده آل فراهم کنیم.

شما با اتمام این دوره مدرک معتبر اتمام دوره آموزشی را دریافت خواهید نمود. که نشان از تبدیل شدن شما به یک مژه کار حرفه ای می باشد.

مزایا و ویژگی های ثبت نام کلاس آرایشگری:

از آنجایی که همواره از آکادمی آلند برای لاینهای مختلف زیبایی تقاضای نیرو می شود. شما می توانید با اتمام این دوره ها در یکی از بهترین سالن های زیبایی مشغول به کار و فعالیت شوید.

ثبت نام در کلاس آرایشگری در صورت وجود فضای آرام، پرسنل مجرب و کارآزموده و به روز می تواند سبب افزایش اعتماد به نفس و ترغیب به یادگیری بیشتر شود. چرا که هنر آرایشگری یک هنر آمیخته با دقت و رنگشناسی می باشد. که ذوق و شوق افراد را برای پیگیری موضوعات مرتبط با آن بالا می برد.

به صورت اجمالی با مقوله کلاس ها و دوره های آرایشگری آشنا شدیم.

اکنون می توانیم در مورد نحوه ورود به این فضا و حضور فعالانه در آن مسائلی را ذکر کنیم.

ارائه ی پاره ای توضیحات بیشتر(ثبت نام کلاس آرایشگری) :

زیباتر شدن و زیباتر دیده شدن به صورت مشترک در همه خانم ها وجود دارد. و همه آنها دوست دارند که زیبایی های خود را بیشتر نمایش دهند. و عیب های ظاهری خود را بپوشانند. از این رو در آرایش صورت، مو و … توانایی استفاده از لوازم آرایشی را دارند. و تا حدی می توانند کارهای شخصی خود نظیر خودآرایی را انجام دهند. اما موضوعی که در اینجا مطرح می شود این مورد است. که با وجود لوازم آرایشی و بهداشتی متنوع، اصل و فیک و … و نیاز به تغییرات و تشخیص متناسب بودن آرایش نسبت به افراد مختلف، وجود دانشی به روز در این زمینه می تواند نتایج بهتری نسبت به قبل داشته باشد.

آموزشگاه آرایشگری در تهران برای بانوان می بایست در کنار سالن زیبایی باشد. تا هنرجو فضای کاری را در کنار فضای آموزشی ببیند.

آکادمی آلند با علم به همه این موضوعات فضای آموزشی خود را در کنار سالن زیبایی مدرن خود با جمع آوری پرسنل متخصص فراهم نموده است. و همچنین با ارائه مدرک معتبر آموزشی پا به پای هنرجویان تا ورود به  بازار کار پیش می آید.

برای ثبت نام کلاس آرایشگری و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ی 09370000003 تماس حاصل فرمایید.