آموزشگاه ناخن فنی حرفه ای

مقدمه:

همانطور که میدانید امروزه در بخش مشاغل های آرایشی و زیبایی و فعالیت های مربوط به آن، کاشت ناخن و به اصطلاح عامیانه ناخن کاری به یکی از مشاغل پرطرفدار و با درآمد بالا تبدیل شده است.

به گونه ای که اکثر سالن های زیبایی برای تکمیل پرسنل از جهت ارائه ی خدمات کامل آرایشی زیبایی، به دنبال جذب و استخدام ناخن کار هستند.

اگر قصد دارید تا با گذراندن یک دوره ی آموزشی و یادگیری کامل مراحل مربوط به کاشت ناخن، این حرفه ی پر درآمد را ادامه دهید در ادامه با ما همراه باشید.

دوره های مهارت بدون اعطای مدرک معتبر:

با یک بار جست و جو در اینترنت یا پرسش از اطرافیان شاهد این خواهید بود که تعداد زیادی آموزشگاه وجود دارد که در آن ها مهارت مربوطه آموزش داده میشود. اما این زیاد بودن تعداد چندان هم جالب به نظر نمی رسد. میپرسید چرا؟؟؟

به این دلیل که نکته ی دیگری وجود دارد و آن ارائه ی یک مدرک معتبر است.

شما اگر چه در هریک از مراکز آموزشی که تعداد آن هم با توجه به آن چه گفته شد کم نیست، ممکن است دوره ی آموزشی ناخن را طی کنید. اما باید توجه داشته باشید که مدرکی که بعد از گذراندن دوره به شما داده میشود مدرک معتبری هست.؟ یا خیر.؟

پس در نتیجه تنها گذراندن دوره ی آموزشی و فراگیری آن مهم نیست. بلکه در کنار آموزش، مدرک دریافتی نیز اهمیت به سزایی دارد.

چه بسا شما دوره ای را گذراندید. اگر مدرکی معتبر برای شما بعد از گذراندن دوره صادر نشود. هنگام جست و جو برای کار در هر یک از سالن های زیبایی معتبر با مشکل مواجه خواهید شد.

ممکن است یک آموزشگاه دوره ی آموزشی را برگزار کرده و تنها مدرک مربوط به خود آموزشگاه را برای شما صادر کند. طبیعتا این مدرک تنها برای کار در آن آموزشگاه معتبر خواهد بود. و اگر در پی مکان دیگری برای کار باشید، مدرک شما را قبول نکنند.

حال میخواهیم بدانیم که چه مدرکی اعتبار دارد و با اهمیت است؟

فراگیری مهارت با اخذ مدرک معتبر در آموزشگاه ناخن فنی حرفه ای:

 مدارک و گواهینامه های مختلفی در دوره های آموزشی از جمله دوره های مربوط به زیبایی و کاشت ناخن به شرکت کننده اعطا میشود.

اما از میان این مدارک، مدرک مربوط به سازمان فنی حرفه ای از اعتبار بیشتری برخوردار است.

ویژگی ها و مزایای مربوط به آموزشگاه ناخن فنی حرفه ای :

– ارائه ی سرفصل های کامل و جامع:

  • ارائه ی سر فصل های جامع و مناسب که شما در دوره ی آموزش تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای میگذرانید. بدین گونه که تمامی سر فصل های آموزشی، طبق استاندارد های آموزشی میباشد. به همین دلیل شما در صورت شرکت در این دوره ها به طور تمام و کمال و از صفر تا صد مهارت مربوطه را فرا خواهید گرفت.

– تدریس توسط اساتید مجرب و مربیان با سابقه:

  • افرادی برای تدریس در آموزشگاه ناخن فنی حرفه ای انتخاب میشوند. این افراد اساتید مجرب و دارای سابقه ی کار طولانی مدت میباشند. این اساتید تمامی تجاربی که در طی سال های زیاد کسب کرده اند را در اختیار شما قرار خواهند داد. تجاربی که بسیار ارزشمند بوده و شما را در حرفه ی ناخن کاری از دیگر افراد متمایز خواهد ساخت.

– بیشترین اعتبار در بین گواهی های مهارت:

  • مدرک فنی حرفه ای بیشترین امتیاز و اعتبار را در بین مدارک و گواهینامه های مختلف دارد. اگر شما بعد از گذراندن دوره و با داشتن مدرک و گواهینامه ی مهارت فنی حرفه ای در زمینه ی مربوطه درخواست کار ارسال کنید. وجود این گواهی مهارت در روزمه، امتیاز بسیار ویژه ای را برای شما به همراه خواهد داشت. و قادر خواهید بود تا در بهترین سالن های زیبایی و سایر اماکن معتبر مربوط در این زمینه شروع به کار کنید.

– مزایای بین المللی آموزشگاه ناخن فنی حرفه ای:

  • سازمان فنی حرفه ای در دوره های آموزشی خود تمامی استاندارد های آموزشی بین المللی را رعایت میکند. تنها سازمان در کشور است که مرتبط با سازمان بین المللی کار میباشد. لازم به ذکر است که مدرک فنی حرفه ای به زبان های مختلف دنیا قابل ترجمه است. در همین راستا افرادی که قصد دارند تا به خارج از کشور مهاجرت کنند، و در زمینه ی کاشت ناخن فعالیت داشته و شروع به کار کنند. به راحتی میتوانند ترجمه ی مدرک خود را در رزومه ی خود به همراه داشته باشند.

– سطح اعتبار مدارک و گواهی های مهارت صادره:

  • مدرکی که سازمان فنی حرفه ای با گذراندن دوره های آموزشی خود برای شما صادر میکند. از جهت اینکه گواهی مهارت به حساب می آید، اعتبار آن نه تنها کمتر از مدارک دانشگاهی نیست. بلکه در برخی موارد حتی ارزشی بیشتر از مدارک دانشگاهی را نیز به همراه دارد.

معرفی آکادمی آلند به عنوان آموزشگاه ناخن فنی حرفه ای:

همانطور که ذکر کردیم دوره های آموزشی زیادی در زمینه ی کاشت ناخن برگزار میشود. اما بسیاری از این دوره ها از کیفیت بالایی بر خوردار نیستد. و معدود مراکز آموزشی وجود دارند که دوره های با کیفیت، استاندارد و مطلوب برگزار میکنند.

همچنین مدرک و گواهی مهارتی که با گذراندن دوره های مربوطه توسط بسیاری از مراکز آموزشی صادر میشود متاسفانه از اعتبار چندانی برخوردار نمی باشند.

آکادمی آلند با رعایت تمامی استاندارد های آموزشی، بهره گیری از اساتید مجرب، فضای مناسب برای یادگیری و کسب مهارت؛ مفتخر است دوره های آموزشی مربوط به ناخن را برای شما عزیزان برگزار نماید. و به نوعی آموزشگاه ناخن فنی حرفه ای به حساب می آید.

همچنین لازم به ذکر است که آکادمی آلند دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای میباشد. و تمامی دوره های آموزشی از جمله دوره ی آموزش کاشت ناخن که در این آکادمی برگزار میشود، زیر نظر سازمان فنی حرفه ای بوده و در پایان دوره مدرک فنی حرفه ای و گواهی مهارت مربوط به این سازمان برای شما صادر خواهد شد.

پس شما همراهان عزیز که قصد یادگیری و کسب مهارت در زمینه ی ناخن را دارید. میتوانید با شرکت در دوره های آموزشگاه ناخن فنی حرفه ای (آکادمی آلند)، مدرک فنی حرفه ای را دریافت نمایید. و با داشتن این مدرک معتبر در مراکز و سالن های زیبایی شروع به کار نموده و کسب درآمد کنید. و حتی میتوانید در خارج از کشور نیز با ارئه ی این مدرک مشغول به کار شوید.

دیگر گواهی های اعطایی توسط آکادمی آلند:

لازم به ذکر است که آکادمی آلند علاوه بر مدرک فنی حرفه ای، دو مدرک دیگر برای شما صادر می نماید.

– گواهی مهارت آکادمی:

یک مدرک مربوط به خود آکادمی آلند است. که مزایا و ویژگی های متعددی را برای شما در خود آکادمی به همراه خواهد داشت.

– گواهی اعطایی توسط اساتید و مربیان:

دیگر مدرک نیز مدرک مربوط به مربی میباشد. اساتید و مربیانی هستند که در کنار آن ها به کسب مهارت میپردازید. این اساتید بدون شک جزء برترین های کشور در زمینه ی ناخن هستند. اساتید آکادمی آلند دارای مدارک بین المللی و مجوز حرفه ای تدریس هستند. به همین دلیل گواهی هایی که اساتید عزیز به شما اعطا خواهند کرد. از اعتبار خاص و بالایی برخوردار خواهند بود. و بسیاری از مزایا و ویژگی هایی که آکادمی آلند برای شما عزیزان با شرکت در دوره های آموزشی در نظر گرفته است.

تمامی سعی و تلاش ما همواره بر این است که با ارائه ی خدمات نوین آموزشی با سطح کیفیت بالا در خدمت شما همراهان همیشگی خود باشیم. و هدف نهایی و مهم ما جلب رضایت شما عزیزان میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی با شماره هایی که در زیر صفحه قرار دارند تماس حاصل فرمایید.

برای دسترسی به مطالب بیشتر به صفحه ی وبلاگ آکادمی مراجعه نمایید.

علاوه بر آکادمی آلند، سالن زیبایی آلند هال نیز با ارائه ی خدمات آرایشی و زیبایی در خدمت شما عزیزان میباشد.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت آلند هال مراجعه نمایید.